Designed and built with care, filled with creative elements

Top

Karty Dobrostanu™️Happy me

Karty są efektem pracy specjalistek – brainolożek, które wykorzystały wiedzę z obszaru psychologii pozytywnej, pracy z obrazem i metaforą, coachingu, oraz najnowszych badań z zakresu neurobiologii i kognitywistyki. Karty są wszechstronnym narzędziem rozwojowym/psychoedukacyjnym, dającym możliwości wzmocnienia psychicznego dobrostanu; do pracy z dziećmi i młodzieżą. Obrazy i teksty zostały zaprojektowane z myślą o młodzieży, stworzone we współpracy z dziećmi i kursów rozwijania kompetencji przyszłości, i były przez nie testowane. Rozwijają myślenie krytyczne i sprawczość w zakresie rozwoju rezyliencji i zaangażowania w budowanie osobistego dobrostanu/szczęścia.

DLA KOGO SĄ KARTY?

Oto narzędzie oparte na strategiach profilaktycznych i stanowi doskonałą pomoc dydaktyczną dla wychowawców, trenerów, terapeutów, nauczycieli, pedagogów, psychologów i innych specjalistów do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Dostrzeganie szczęścia

Jako wszechstronne narzędzie rozwojowe zawierają metaforyczne drogowskazy do dostrzegania szczęścia w życiu nastolatka.

Budowanie dobrostanu

Służą do wywoływania skojarzeń i dialogu w zakresie budowania psychicznego dobrostanu.

Wzmacniania młodego człowieka

Stosowane do wzmacniania młodego człowieka w sześciu obszarach (autonomia, rozwój osobisty, cele w życiu, pozytywne relacje, panowanie nad otoczeniem, samoakceptacja).

Rozwój osobistej drogi

Praca z kartami jest propozycją rozwoju osobistej drogi – doświadczania strategii, które zapewniają nam dobre samopoczucie.

Karty Dobrostanu™️Happy me

Oparte na koncepcji dr Carol Ryff, stanowią zaproszenie do świadomego inwestowania w prywatny dobrostan. Zapraszamy w podróż do głębi dobrostanu!

Ilość

24 sztuki z opisami i obrazami

Jakość

wymiar 100x140mm, papier 350 g

Opakowanie

Teczka z gumką

Dodatki

Instrukcja pdf

KARTY DOBROSTANU

Narzędzie oparte na strategiach profilaktycznych i stanowi doskonałą pomoc dydaktyczną.

Stworzone dla wychowawców, trenerów, terapeutów, nauczycieli, pedagogów, psychologów i innych specjalistów do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Praca z kartami jest propozycją rozwoju osobistej drogi – doświadczania strategii, które zapewniają nam dobre samopoczucie.

Opinie

Karty dobrostanu to wspaniałe narzędzie, które można wykorzystać w bardzo wielu sytuacjach edukacyjnych, zarówno w pracy z młodzieżą, jak i z dorosłymi. Mogą być podstawą kursu lub szkolenia, jak i wykorzystane podczas indywidualnej pracy w procesie coachingowym lub rozmowy rozwojowej. Ich strona wizualna jest piękna, subtelna, metaforyczna i bardzo inspirująca, a notatki, informacje, ćwiczenia, zadania umieszczone po drugiej stronie prowadzą nas prostą drogą przez rozwijanie praktyki dobrostanu. Piękne, przydatne i pożyteczne. Dziękuję twórczyniom.

Anna Jurewicz

Karty Dobrostanu

Jako wszechstronne narzędzie rozwojowe zawierają metaforyczne drogowskazy do dostrzegania szczęścia w życiu nastolatka. Służą do wywoływania skojarzeń i dialogu w zakresie budowania psychicznego dobrostanu.